Zdrowe odżywianie - TOP 5: produkty, które warto kupić w Lidlu

Udostępnij:

Lidl, podobnie jak inne markety, otwiera się coraz bardziej na ludzi, którzy chcą jeść zdrowo i smacznie. Jeśli szukamy przekąsek, które można porwać z półki i zjeść na miejscu lub w prosty i szybki sposób przyrządzić jako pełnowartościowy posiłek, to jest to dla nas idealne wprost miejsce.

Szczególną uwagę warto zwrócić na:

Smoothie

Gotowe zestawy, z których można przygotowywać koktajle są dostępne w Lidlu w wielu smakach i rodzajach. Są bardzo smaczne, sycące i można je szybko przygotować na śniadanie w domu lub nawet w pracy, wykorzystując do tego mały blender. Dodatkowo istnieją także gotowe, już zmiksowane wersje smoothie, które wystarczy tylko wziąć z lodówki i wypić.

Musli One Day More

Musli One Day More charakteryzuje się niesamowitym składem. Podstawą są płatki owsiane, pszenne, orkiszowe i amarantus, ale do tego dosypano ogromną ilość orzechów, pestek czy suszonych owoców. Musli to znakomity pomysł na szybkie śniadanie lub lekką kolację.

Day Up

Znakomita przekąska na nagły atak głodu. W składzie znajdziemy puree z owoców, płatki owsiane, jogurt i siemię lnianę. Jest to po prostu witaminowa bomba. Znakomite rozwiązanie, gdy mamy ochotę na coś słodkiego, co jednocześnie syci i smakuje.

Zupy z Lidla

Zupa

Gotowe zupy zazwyczaj kojarzą się z czymś paskudnym, pełnym konserwantów i sztucznym. Te z Lidla to coś zupełnie innego. Są bardzo pożywne i co najważniejsze - smaczne. Na szczególną uwagę zasługuje krem z marchwi z kolendrą. 

Ryneczek Lidla

Zestaw świeżych, zdrowych owoców i warzyw. Wszystkie produkty, które tam znajdziemy są bardzo smaczne i pełnowartościowe.

Jeśli sami mamy ochotę znaleźć jakąś szybką przekąskę, warto przed zakupem sprawdzić co jest na etykiecie. Pomimo tego, że duże, kolorowe napisy na opakowaniu mówią, że dany produkt jest be konserwantów i sztucznych dodatków, to często w składzie i tak znajdują się substancje, których wcale nie chcemy spożywać. Szczególną uwagę należy zwrócić na zawartość cukru w produktach, które chcemy kupić, gdyż zazwyczaj jest ona przerażająca.

Socialmedia

Warte uwagi

Karta Dużej Rodziny a zakupy w Lidlu

Karta Dużej Rodziny to specjalny, ogólnopolski system zniżek dla rodzin wielodzietnych. Dzięki niej można liczyć na tańsze zakupy w niektórych miejscach - w tym w sklepach marki Lidl...