Tańsze słodycze, wbrew pozorom nie muszą być gorsze. Doskonałym tego przykładem są produkty z Lidla, które świetnie smakują i zaspokoją każdego miłośnika słodkości.Na jakie słodycze w Lidlu zwrócić uwagę? Oto przykłady słodyczy dostępnych w Lidlu, którymi można się zajadać bez wyrzutów sumienia.

Jeśli szukamy produktów bezcukrowych godne uwagi są batoniki i puree owocowe DayUp oraz FA Kuleczki Raw Bites. Sezamki Eridanous są natomiast słodzone miodem.

1. Sondey - Ciastka maślane

Mąka pszenna, bezwodny tłuszcz mleczny 26,5%, cukier, pasteryzowana masa jajowa, sól. Ten skład sprawia, że ciastka maślane z Lidla są zdecydowanie lepszym wyborem, niż produkty z utwardzonymi tłuszczami roślinnymi.

2. Tastino - Precle francuskie z cukrem

Precle w swoim składzie mają mąkę pszenną, 25% masła, 15% cukru, sól, glukozę, barwnik: karoteny. Nie ma w nich utwardzanych tłuszczów roślinnych i innych, niedobrych dla nas składników. W 100 g  znajduje się tylko 17 g cukru, co wyróżnia je spośród innych słodkości.

3. Cukiernia Lidla - Strucla

Choć nie można powiedzieć, że skład tego gotowego ciasta jest doskonały, to jednak w porównaniu z innymi produktami  tego typu, zdecydowanie warto go polecić.

4. Praliny truflowe

Bardzo dobry skład obejmujący: cukier, 23% orzechów laskowych mielonych, mleko w proszku pełne, tłuszcz kakaowy, miazgę kakaową, emulgator: lecytyny (z soi), naturalny aromat waniliowy. Nie ma zatem ani utwardzanych tłuszczów roślinnych, ani sztucznych dodatków. 

Czekolady z Lidla

5. Fin Carre - Czekolady

Świetny skład, a do tego niska cena.

6. Batoniki DayUp

Jak już wspomniano wcześniej, są to batoniki pozbawione cukru oraz jakichkolwiek innych słodzików oraz niepotrzebnych, sztucznych składników.

7. Puree owocowe DayUp

Przede wszystkim doskonały skład, jakiego nie znajdziemy nawet w niektórych jogurtach dla dzieci.

8. FA Kuleczki Raw Bites

Daktyle 40%, koncentrat białek serwatkowych (z mleka), migdały 10%, miód 10%, rodzynki 10%, orzechy włoskie 4%, orzechy laskowe 4%, cynamon 2% - to skład, który zdecydowanie powinien zwrócić uwagę fanów słodyczy dbających o zdrowie.

9. Sezamki w Tesco Wroclaw

Zawierają wyłącznie sezam oraz miód.

Pijalnia Czekolady E.Wedel otwiera sklep internetowy. Już teraz unikatowe słodkości mogą zawitać do Twojego domu. 

Socialmedia

Warte uwagi

Jakie buty wybrać do biegania?

Podstawowe pytanie to oczywiście co powinny mieć budy do biegania. To oczywiście trudna kwestia, ponieważ bieganie to wyzwanie i intensywna aktywność, dlatego odpowiednie przygotowanie...