Po wakacje do Lidla. Firma wprowadza ofertę sprzedaży wycieczek

Udostępnij:

Najtańszą ofertą będzie Zakopane w cenie 309 złotych, a najdroższą wycieczka na Kilimandżaro, bowiem za cenę 11 tysięcy złotych. Nie tylko światowe marki, nie tylko smaki świata, ale i podróże. Lidl proponuję coś, czego żaden inny dyskont nie zrealizował jak dotąd z takim rozmachem. Została wprowadzona usługa Lidl Podróże, która będzie miała szansę zrewolucjonizować turystykę w Polsce.  

Lidl Podróże - sieć sklepów sprzedaje nam marzenia 

Nowa oferta pod nazwą Lidl Podróże startuje już 12 września. Jak dotąd żadna inna sieć handlowa z tak dużą ilością sklepów nie zaoferowała wycieczek na tak dużą skalę. Swego czasu Alma i Biedronka reklamowały swoje wycieczki w gazetkach, niemniej jednak nigdy nie miały to być usługi na stałe.

Lidl Podróże - przeciętnie i tanio czy luksusowo i drogo? 

Lidl dzięki posiadaniu ponad 600 placówek, w których możliwe jest rozprowadzanie katalogów produktowych, może wynegocjować odrębne warunki dla swoich klientów. Co dwa tygodnie w sieci Lidl pojawiać się będą oferty, które dyskont będzie posiadał na wyłączność. Na przykład nie zabraknie wycieczek do Zakopanego, czy też Janowa Podlaskiego.

Lidl podróże

Niemniej jednak znajdzie się także oferta dla osób spragnionych wrażeń, jak chociażby Indonezja, Emiraty Arabskie, czy Tajlandia. W konkurencyjnych cenach można kupić także wyjazd do Niemiec, Francji, czy też do Włoch. W sprzedaży natrafić będzie można na oferty znanych na rynku biur podróży, między innymi Volare Travel, czy Rainbow Tours. Katalog ofert będzie się zmieniał średnio co cztery tygodnie.

Lidl Podróże - zakupy przez infolinię, albo online 

Sprzedawanie wycieczek będzie realizowane poprzez infolinię, albo przez internet. Dlaczego zatem nie w sklepach? Zdecydowały o tym przyczyny estetyczne i ekonomiczne. Lidl będzie agentem turystycznym, a nie biurem podróży. Chce stać się poważnym graczem, zatem stawia na jakość swoich produktów i współpracę ze znanymi markami, czy gwiazdami jak na przykład Heidi Klum, z którą stworzył kolekcje ,,Esmara by Heidi".

Socialmedia

Warte uwagi

Po wakacje do Lidla. Firma wprowadza ofertę...

Najtańszą ofertą będzie Zakopane w cenie 309 złotych, a najdroższą wycieczka na Kilimandżaro, bowiem za cenę 11 tysięcy złotych. Nie tylko światowe marki, nie tylko smaki świata, ale...