15 marca bieżącego roku Polski Program Jakości Obsługi po raz 11 dokonał podsumowania badania dotyczącego jakości obsługi. Wyniki te po raz kolejny w jednoznaczny sposób umieściły firmę Lidl pośród liderów, czyli najlepszych firm na terenie kraju, które posiadają bardzo dobre standardy obsługiwania swoich klientów. 

Firmy, które zostały wyróżnione Gwiazdką Jakości Obsługi w 2018 roku, takie jak właśnie Lidl tworzą grupę najbardziej przyjaznych firm w Polsce, pochodzących z różnych sektorów rynku. Laureaci posiadają wysoki wskaźnik jakości obsługi. Firmy, które zostały nagrodzone Gwiazdkami Jakości postrzegane są pośród klientów jako godne ich zaufania, gdzie zawsze w pełni kompetentny personel służy własną pomocą. 

Proces wyłaniania laureatów jest niezwykle przejrzysty. Najważniejszą jego cechą jest to, że o samych wyróżnieniach decydują klienci poprzez prowadzone przez cały rok badania. Dzięki temu wyniki odnoszą się do prawdziwego stanu jakości obsługiwania w ocenionych firmach. 

Najważniejszym celem sieci Lidl jest zadowolenie wszystkich klientów, którzy ją odwiedzają. Jest to największe podziękowanie dla firmy za jej pracę, którą jej pracownicy wkładają codziennie w prowadzenie biznesu. Czyniąc Lidla laureatem Gwiazdki Jakości Obsługi klienci po raz kolejny docenili działania tejże firmy.

dagrasso promocje

Dziękujemy im za to serdecznie i zapewniamy, że uczynimy wszystko, aby to zadowolenie utrzymać, a nawet i zwiększyć. Przy okazji dziękujemy i gratulujemy również pracownikom naszych sklepów, bo to właśnie dzięki nim mogliśmy zasłużyć na tak wyróżniającą nas nagrodę. 

Lidl jest także laureatem przyznawanej w 2017 roku Gwiazdki Dekady. Otrzymują je tylko te firmy, które minimum 8 razy zostały wyróżnione Gwiazdą Jakości Obsługi. 

Program Jakość Obsługi stanowi coroczny ranking konsumentów, który prowadzony jest w celu wyróżnienia najbardziej przyjaznych klientom firm w konkretnej branży. Misję tego projektu stanowi poprawa jakości obsługi klienta w Polsce poprzez udostępnianie nowoczesnych kanałów komunikacyjnych pomiędzy przedsiębiorstwami, a ich klientami.

Sprawdź  konesso kod rabatowy!