Zabawki na święta z Lidla

Udostępnij:

Lornetka z funkcją zoom 10-30x60

Cechuje ją lekka, kompaktowa obudowa. Antypoślizgowa warstwa gumowa wraz z precyzyjnym pokrętłem z pewnością ułatwi obserwacje. Obiekty 60 mm sprawi, że oglądany obraz będzie w doskonałej jakości. W zestawie znajduje się torba do zawieszania, pasek z regulowaną długością, szmatka czyszcząca wraz z 4 osłonami. Bezstopniowe powiększanie nawet do 30-krotnego. Pole widzenia wynosi 52 m (przy zachowaniu 1000 m oddalenia). Dodatkowo w zestawie znaleźć można również uszlachetniony obiektyw optyczny BK7 o doskonałej ostrości. 

Cena: 119 zł 

Helikopter

Helikopter posiada oświetlenie LED, dlatego widoczny będzie nawet w czasie nocy. Zabezpieczony jest solidną ramą aluminiową. Czujniki wbudowane w helikopter zapewniają stabilizację w powietrzu. Akumulator umieszczony w helikopterze jest litowo-polimerowy. Posiada on funkcje przód/tył/prawo/lewo. W zestawie znajdują się baterie. Przedmiot zalecany jest dla małych miłośników lotnictwa w wieku powyżej 14 lat. 

 

Cena: 79,90 zł

Samochód z okularami VR oraz kamerą WiFi

Samochód zalecany jest dla chłopców, którzy ukończyli 8 rok życia. Jego prędkość maksymalna to aż około 18 km/h. Wymiary: 29,9x19,1x15,00 cm. Zasięg radiowy wynosi 45 m, co umożliwia wygodne korzystanie ze sprzętu. Sterowanie radiowe aż 4 kanały. Oświetlenie LED w zestawie. Kamera na żywo umożliwia oglądanie obrazu na żywo. Do zainstalowania aplikacja Android lub IOS. Sprawdź inne promocje w gazetce Lidla.

Cena: 199 zł 

Teleskop

Teleskop SkyLux EL 70/700 wraz z uchwytem do smartfona

Adapter do smartfona umożliwia uzyskanie orientacji na niebie z pomocą aplikacji SKY. W zestawie filtr do bezpiecznej obserwacji układu słonecznego i słońca. Ogniskowa:700 mm. Średnica obiektywu to 70 mm. W zestawie znajduje się celownik, zwierciadło diagonalne, soczewka barlowa i odwracająca. Możliwość regulacji statywu. 

Cena:349 zł

Samochód dla dziecka Audi

Wymiary: 43,5x62x103 cm. Gniazdo AUX. Aż 2 silne silniki napędowe. Gniazdo USB oraz AUX. W zestawie wydajny akumulator 12V7Ah. Podświetlana tablica rozdzielcza. Samochód zalecany powyżej 3 roku życia.

Cena: 599 zł

Socialmedia

Warte uwagi

21 produktów Roślinnych- Lidl część III

14. Pasty zrobione z tofu Dostępne są aż w czterech wersjach smakowych. Niewielkie, wygodne opakowanie bardzo dobrze sprawdzi się podczas podróży.  15. Tahini Zrobiona z...