Każdy dorosły jak i dziecko lubi od czasu do czasu spróbować jakiejś pysznej przekąski. Sklepy Lidla mają w ofercie wiele takich produktów. (zobacz oferty w ulotkach Lidla) Poniżej zostanie opisanych kilka z nich:

  • BATONIKI DAKTYLOWE DOBRA KALORIA

Bardzo dobre rozwiązanie w korzystnej cenie. Jest to produkt o bardzo słodkim smaku, nie zawierający w swoim składzie żadnych niezdrowych substancji. Stworzono go z bardzo zdrowych i przede wszystkim naturalnych składników. Można znaleźć wiele jego smaków.

Produkt dobry dla dzieci i dorosłych, jednak może uzależniać od słodkiego smaku.

  • BATONIK SEZAMOWY

Produkt ze względu na swoją twardość przeznaczony wyłącznie dla starszych dzieci i dorosłych. W swoim składzie ma bardzo wysoką zawartość wapnia i wartości odżywczych. Jego substancją słodzącą jest miód.

  • CZEKOLADA ECUADOR

Czekolada naturalna, gorzka o bardzo dobrym składzie. Dostępna w wielu ciekawych opcjach smakowych jest sprzedawana w bardzo korzystnej cenie.

  • CHIPSY JABŁKOWE

W porównaniu do swoich odpowiedników w innych sklepach mają dużo niższą cenę i nieporównywalnie większe opakowanie. Są bardzo mocno podsuszane i ze względu na swoją twardość nie są odpowiednie dla niemowląt i młodszych dzieci.

Orzechy

  • ORZECHY ALESTO

Bardzo dobry jakościowo produkt, którego cena jest wprost adekwatna do standardu. Opakowanie ma bardzo wygodną i optymalną wielkość. Przekąskę cechuje także różnorodność smaków.

  • ŚWIEŻY MIX MARWIT

Opakowanie zawiera wyłącznie świeże i gotowe do spożycia warzywa i owoce. W ofercie dostępnych jest wiele wariantów produktu. Jest to dobre rozwiązanie „na szybko” ze względu na gotowość podania.

  • MUS OWOCOWY APFELINO

Produkt o bardzo gęstej i zbitej konsystencji, bardzo dobry w smaku nie zawiera cukru. Pomimo naturalnych składników jest do niego dodany sok zagęszczony, co niestety nie jest zdrowe. Ma bardzo dobrą cenę.

  • OWSIANKA Z JABŁKIEM I OWOCAMI

Jest to jedyna opcja owsianek bez cukru. Smakuje dobrze, jednak jej odpowiedniki w konkurencyjnych firmach są dużo lepsze. Mają niewielką ilość suszonych owoców i orzechów, więc warto dodawać do nich świeże produkty, np. banany lub truskawki.

  • SOKI TŁOCZONE OWOCOWE I OWOCOWO- WARZYWNE

Są dużo zdrowsze od soków z koncentratów. Smakują bardzo interesująco i bardzo sycą. Zawierają dużo błonnika. Ich opakowanie jest bardzo ciekawe i zachęcające do zakupu.

  • SMOOTHIE OWOCOWE

Mają wyłącznie naturalne składniki i są dostępne w wielu smakach. Ich konsystencja jest bardzo gęsta. Jest to świetne rozwiązanie dla zabieganych osób.