Produkty, które zostaną dzisiaj zaprezentowane to artykuły, które można na co dzień kupić w Lidlu. Są to w większości produkty marki własnej Lidl, niemniej jednak znajdą się także takie, które pochodzą od innych firm i można je zawsze dostać w sieci Lidl. Każdy produkt opisałam poniżej według wzoru : nazwa produktu, kraj jego pochodzenia, skład, masa produktu, cena. 

1. Czekolady gorzkie firmy J.D. Gross

Jest to największe moje odkrycie w bieżącym roku, jeżeli chodzi o czekolady. Dostępne na półkach Lidla tabliczki marki J.D.Gross są ciemnymi czekoladami, które zawierają w składzie 60, 70, a nawet 81 procent masy kakaowej. Są wspaniałe w smaku i dzięki ich spożywaniu nie muszę już tęsknić za czekoladami mlecznymi. Ich jakość może być porównywalna do czekolady marki Lindt. Te, które można kupić w Lidlu są o wiele tańsze. Ich skład też jest dobry. Najlepsze będą te bez dodatków. 

Skład : cukier, miazga kakaowa, kawałki masy malinowej (cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, przecier z malin, tłuszcz roślinny, mąka ryżowa, substancja zagęszczająca, skrobia ryżowa, błonnik cytrusowy, naturalny aromat, zagęszczony sok z marchwi), naturalny aromat, tłuszcz kakaowy, emulgator. Czekolada gorzka zawierająca minimum 70 % masy kakaowej. 

2. Napój ryżowy Bio

Napoje ryżowe, jak i sojowe bio w Lidlu to nowość. Kupiłam sobie ostatnio napój ryżowy, gdyż czasami piję taki typ produktów zamiast mleka. Skład napoju ryżowego, który nabyć można w Lidlu jest całkiem niezły, gdyż nie zawiera cukru. Jego smak jest także przyjemny. 

Skład: baza ryżowa 99% (ryż i woda), sól, olej słonecznikowy. 

Kasza z Lidla

3. Kasza jaglana, ciecierzyca, soczewica zielona, soczewica czerwona

Podstawowe produkty spożywcze w każdym domu - nie mam żadnych zastrzeżeń do tychże produktów, a ich cena jest dobra.

4. Pestki dyni i ziarna słonecznika

Są to dobrej jakości produkty w przystępnej cenie. Pestki dyni mają doskonały smak z uwagi na obecną w opakowaniu sól morską. Jak najbardziej polecam! 

5. Oliwa z oliwek

Bardzo często używam oliwy z oliwek w swojej kuchni. Oliwa z pierwszego tłoczenia, którą kupimy w Lidlu ma dobry smak, dlatego dodaję ją często do sałatek.

Socialmedia

Warte uwagi

Modne tkaniny na lato: muślin i wiskoza

Lato to idealna pora, aby odświeżyć swoją garderobę i postawić na lekkie, przewiewne materiały, które zapewnią komfort nawet podczas najgorętszych dni. Kluczowe w tym sezonie są...