Sieć Biedronka przygotowała niesamowite promocje dla swoich klientów

Udostępnij:

Jeżeli spożywcza wizyta w popularnym sklepie Biedronka zajmuje Cię regularnie, to na pewno zorientowałeś się już, że sieć sklepów się nieco rozkręca. Najlepszym tego dowodem są promocje, które można spokojnie określić jako imponujące. Masło wysokiej jakości kupisz tam obecnie bowiem już za 4,89 zł. Wiadomo także o bezpłatnych butelkach napojów oraz paczkach herbaty czy mielonego produktu. Jeśli posegregujesz dobrze swój portfel i pozbierasz wszystkie promocyjne produkty, to faktycznie bardzo szybko odczujesz oszczędności. 

Promocje w Biedronce to doskonały sposób na zaoszczędzenie pieniędzy

Ściółkowane jaja Kurka pozwolą zaoszczędzić 40 proc., jeśli do zakupu wybierzemy inny produkt za min. 29 zł, a łopatka wieprzowa kosztuje już 10,99 zł/g! Z kartą Moja Biedronka lub aplikacją bierzemy udział w promocji masła ekstra Mlecznej Doliny: 3 opakowania tylko 4,89 zł. Nie można przejść obojętnie tym samym obok sera pleśniowego Delikate. Wystarczy kupić 2 opakowania aby cieszyć się już staniem 3,69 zł/sztuka (do wyboru trzy rodzaje: blue, gold i green). Przy 2 opakowaniach sardynek w cenie 2,59 zł również należy pochwalić promocje Biedronki. Dla każdego coś dobrego!

Jeśli chodzi o owoce, warzywa i słodycze w Biedronce, można skorzystać z wyjątkowo atrakcyjnych promocji. Cena opakowania 2 kg pomarańczy to 6,99 zł, a kiwi tylko 0,69 zł za sztukę. Do tego borówki amerykańskie po 9,99 zł/300 i świeże truskawki w cenie 4,75 zł/250 gram – co sprawia, że nikt nie marnuje pieniędzy na jedzenie. Na zakupach słodyczowych również możemy liczyć na oszczędności - drugi produkt objęty promocją jest tańszy o 40 proc., korzystając z aplikacji lub karty Moja Biedronka - 75 proc. W razie czekoladek Merci podwojenia ceny się nie boi - 58 proc., dzięki czemu każde opakowanie takich słodkości kosztuje 11,99 zł.

W Biedronce czekają na nas wyśmienite darmowe promocje!

Do gustownego zestawu herbat Remsey możemy dopisać mięso mielone z łopatki wieprzowej lub wołowiny, które również oferowane jest w promocji 1+1 gratis. Następnym produktem, który możemy dostać za darmo, są napoje Vital – tutaj musimy skorzystać z pakietu 2+1 gratis. Śledzik naraz Lisner to jeszcze jedna ulubiona promocja 2+1 gratis - warto więc sięgnąć po kilka opakowań tego rarytasu. Na sam koniec warto wspomnieć o produktach Gusto Bello i Przysnacki – tych pierwszych spokojnie uzbieramy 3+1 gratis, tych drugich to prażynki, chrupki i chipsy oferowane są bez limitu sztuk po jednej cenie! Coś dla każdego na Biedronce.