Często myślimy, że tańsze, automatycznie oznacza gorsze. Nie jest to jednak prawdą. Na dowód tego warto przyjrzeć się kilku produktom z Lidla, sklepu, w którym obecnie swoje zakupy robi wielu Polaków.

Podczas zakupów w Lidlu, wzięłam pod lupę alejkę ze słodyczami. Znalazłam na niej słodycze z dodatkiem cukru, ale również i te bezcukrowe. Niektóre z nich są natomiast słodzone miodem. Wiele z nich można kupić i zjeść bez wyrzutów sumienia, ponieważ ich skład jest bardzo dobry.

Pierwszym produktem godnym uwagi, jest Sondey Ciastka maślane. Ich skład jest bardzo prosty. Znajdziemy w nim mąkę pszenną, cukier, bezwodny tłuszcz mleczny, pasteryzowaną masę jajową oraz sól. To dużo lepszy wybór niż ciastka, które zawierają w swoim składzie utwardzone tłuszcze roślinne, które mogą bardzo negatywnie wpływać na nasz układ krążenia.

Tastino Precle francuskie z cukrem również mają bardzo prosty skład, a w nim: cukier, masło, mąka pszenna, glukoza, sól oraz barwnik - karoten. Nie zawierają utwardzonych tłuszczów roślinnych. Co prawda to ciasta dość słodkie, ponieważ na 100 g zawierają 17 g cukru, ale to i tak mniej w porównaniu do innych tego typu wyrobów.

Cukiernia Lidla Strucla również jest godna uwagi, choć można mieć małe zastrzeżenia co do jej składu. Jednak jak na ciasto gotowe, jest on całkiem przyzwoity. Poza tym to ciasto ma również bardzo dobrą cenę.

Praliny z Lidla

Praliny truflowe z Lidla także warto zakupić. Mogą pochwalić się one bardzo dobrym składem: cukier, mleko w proszku pełne, orzechy laskowe mielone, tłuszcz kakaowy. Do tego jeszcze miazga kakaowa, emulgator: lecytyny (z soi) oraz naturalny aromat waniliowy. Skład godny uwagi, dla wszystkich amatorów słodkości.

Fin Carre Czekolady również mają bardzo dobre składy i do tego jeszcze opłacalną cenę.

Puree owocowe DayUp ma naprawdę rewelacyjny skład, lepszy niż niektóre posiłki dla niemowląt. Podobnie zresztą jak Batoniki DayUp, bez dodatkowych cukrów i składników.

FA Kuleczki Raw Bites w wersji z orzechami i cynamonem mają taki skład: daktyle, koncentrat białek serwatkowych. Do tego również migdały, miód, rodzynki, orzechy włoskie oraz laskowe, plus cynamon.

Warto również zwrócić uwagę na sezamki z Lidla. Składają się tylko z sezamu i miodu.

Dostępna jest już nowa gazetka promocyjna sieci Lidl.

Socialmedia

Warte uwagi

Jakie buty wybrać do biegania?

Podstawowe pytanie to oczywiście co powinny mieć budy do biegania. To oczywiście trudna kwestia, ponieważ bieganie to wyzwanie i intensywna aktywność, dlatego odpowiednie przygotowanie...