Lidl podpowiada, jak skutecznie wybrać właściwy wentylator w czasie upałów

Udostępnij:

Lato przyszło pełne upałów i skwaru. Co zrobić, gdy nie możemy uciec do klimatyzowanego biura czy kawiarni? Lidl sugeruje, żeby zainwestować w odpowiednie urządzenie chłodzące i oferuje wentylatory w swoim internetowym sklepie Lidl.pl.

Lidl udziela wskazówek, jak wybrać odpowiedni wentylator na gorące dni

Kiedy wybieramy urządzenia chłodzące, takie jak wentylatory i klimatyzatory, nie tylko dbamy o komfort w upalne dni, ale także zwracamy uwagę na ich stylowy wygląd. Wybór odpowiedniego sprzętu zależy przede wszystkim od naszych osobistych preferencji oraz charakteru wnętrza.

Jak dokonać wyboru wentylatora?

Lidl udziela wskazówek, jak wybrać odpowiedni wentylator na gorące dni, jednocześnie polecając produkty dostępne w swoim sklepie.

Osoby, które szczególnie zwracają uwagę na energooszczędność i posiadają większe mieszkania, docenią wentylator stojący z pilotem marki Silvercrest (149 zł/ 1 zestaw). Urządzenie o mocy 45 W jest łatwo dostosowywalne do potrzeb użytkownika: umożliwia regulację wysokości (103-122 cm), kąta nawiewu oraz zdalny wybór jednego z 3 poziomów nadmuchu. Wentylator posiada funkcję oscylacji 75°, co pozwala na szybsze rozprowadzanie chłodnego powietrza w pomieszczeniu. Dostępny jest w dwóch kolorach: czarnym i białym.

W mniejszych pomieszczeniach lepszym wyborem będzie kompaktowy, wydajny wentylator kolumnowy Silvercrest o mocy 50 W (obecnie w promocji za 139 zł/1 szt. - zamiast 159 zł). Posiada trzy poziomy siły nawiewu, 90-stopniową oscylację oraz timer 120 minut z automatycznym wyłączaniem. Zapewni ulgę w gorące dni, a gdy nie jest używany, bez problemu zmieści się w szafie. Dzięki ergonomicznemu kształtowi i uchwytowi można go łatwo przenieść do innego pokoju. Dostępny jest w dwóch wariantach: czarnym i białym.

Aby uzyskać lepsze rezultaty, przed włączeniem wentylatora, można postawić miseczkę z bardzo zimną wodą na wysokości łopatek. Wystarczy dodać do niej lód i posypać solą, która go rozpuści. Powietrze, które zostanie wydmuchane przez wentylator, będzie chłodniejsze, przypominając bryzę nad oceanem.

W ofercie Lidl Polska można również znaleźć coś dla fanów stylu vintage. Na stronie sklepu dostępne są trzy modele eleganckich wentylatorów retro! Pierwszy z nich to wentylator stołowy SILVERCREST (w promocji za 249 zł / 1 szt. – zamiast 279 zł). Posiada moc 70 W, trzy stopnie prędkości i wygodny uchwyt do przenoszenia, co pozwala łatwo dostosować urządzenie do indywidualnych potrzeb. Istnieje również możliwość regulacji kąta nachylenia, jeśli zajdzie taka potrzeba. Wentylator dostępny jest w trzech kolorach: miedzianym, czarnym i srebrnym. Całą ofertę można sprawdzić w aplikacji Lidl Plus.

Dla osób, które mają ograniczoną przestrzeń, idealnym wyborem będzie mały, ale równie stylowy wentylator stołowy SILVERCREST (obecnie dostępny w promocji za 179 zł/sztuka - zamiast 209 zł). Pomimo swojego kompaktowego rozmiaru, zapewnia moc 45 W i posiada możliwość oscylacji o kącie 70°. Jego unikalny design w stylu loftowym i szeroki wybór kolorów (ciemny brąz, czerwony brąz, nikiel chromowany) sprawiają, że jest atrakcyjnym dodatkiem do nawet najbardziej wymagającego wnętrza.

Według sieci prawdziwym rozwiązaniem w walce z letnimi upałami jest wentylator stojący SILVERCREST, który można kupić w sklepie online Lidl Polska. Obecnie w promocji za 269 złotych za sztukę zamiast 299 złotych. Ten wentylator ma solidną i szeroką podstawę oraz możliwość regulacji wysokości od 93 do 125 cm, dzięki czemu można go dostosować do każdych warunków. Posiada moc 45 W i trzystopniową regulację prędkości, co zapewnia dużą ilość przepływającego powietrza. Dodatkowo, ruch obrotowy w zakresie 75° sprawia, że powietrze jest równomiernie rozprowadzane. Wentylator ten, podobnie jak inne modele retro, jest dostępny w trzech kolorach: ciemny brąz, czerwony brąz i nikiel szczotkowany.

 

Socialmedia

Warte uwagi

Lidl podpowiada, jak skutecznie wybrać...

Lato przyszło pełne upałów i skwaru. Co zrobić, gdy nie możemy uciec do klimatyzowanego biura czy kawiarni? Lidl sugeruje, żeby zainwestować w odpowiednie urządzenie chłodzące i...