Lody Premium GALATELLI

Lidl stawia na najwyższą jakość produktów, ale w atrakcyjnej cenie. Dlatego można tam kupić produkty dobre jakościowo, a przy tym niedrogie. Warte uwagi są m.in. doskonałe lodu Premium Galatelli, które zakupić można w wielu smakach do wyboru. Takiej okazji nie można przegapić.

Pieluszki LUPILU premium comfort

Lidl zawsze stawia na rodzinę. Chce sprzedawać produkty najwyższej jakości w niskich cenach, dbając w ten sposób o zadowolenie całej rodziny, w tym rodziców i dzieci. W ofercie Lidla znaleźć można m.in. pieluszki junior, maxi, midi premium comfort znanej marki Lupilu, które posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka, a przy tym nie kosztują wiele.

Włoskie przysmaki ITALIAMO

Wiele osób kocha włoską kuchnię. Jednak w Polsce wciąż trudno jest znaleźć oryginalne produkty prosto z Włoch. Ci, którzy na co dzień chcą smakować włoskich dań powinni udać się do jednego ze sklepów Lidl w  czasie tygodnia włoskiego. Czekają na nich m.in. lody Gelatelii w różnych smakach czy parmezan Italiamo w atrakcyjnych cenach. Idealna okazja dla całej rodziny.

Mus owocowy z Lidla z Warszawy

Mus owocowy BIO i danie BIO marki LUPILU

Lupilu to marka stworzona przede wszystkim z  myślą o najmłodszych. Lidl w Warszawie chce zapewnić wszystkim dzieciom dostęp do wartościowych posiłków każdego dnia, dlatego stawia na produkty wspierające rozwój dzieci po ukończeniu 4. miesiąca życia. Są to np. musy owocowe BIO czy dania BIO w bardzo niskich cenach.

Jogurt naturalny PILOS z polskiego mleka

Lidl niezmiennie od lat stawia na wysoką jakość produktów, ale w atrakcyjnych cenach. Sieć chce, aby każdy mógł znaleźć w sklepie coś odpowiedniego dla siebie. Dlatego sprowadza wyroby mleczne od najlepszych i sprawdzonych producentów.

Kiełbasa śląska z szynką PIKOK

Lidl to wysokiej jakości produkty w niskich cenach. Marka współpracuje od lat ze znanymi i sprawdzonymi dostawcami np. PIKOK oferuje wiele mięsnych produktów. Teraz zakupić można na przykład doskonałą w smaku kiełbasę śląską z dodatkiem szynki właśnie marki PIKOK.


Wiele produktów na upalne czy też chłodne dni można znaleźć w specjalnie przygotowanych gazetkach Lidla. Warto być na bieżącą i czerpać jak najwięcej przyjemności z zakupów. 

Socialmedia

Warte uwagi

Stylowe i wygodne ubrania na upalne dni

Jakie materiały najlepiej sprawdzą się w upały? Gdy temperatura zaczyna gwałtownie rosnąć, wybór odpowiednich materiałów staje się kluczowy dla naszego komfortu. W ciepłe, letnie dni...