Ryneczek Lidla gwarantuje swoim klientom duży wybór wyselekcjonowanych świeżych owoców oraz warzyw. Ponadto również ziół i kwiatów, a to wszystko w atrakcyjnych cenach. Są to starannie wybierane produkty, które najczęściej uprawiane są przez doświadczonych rolników. Głównie pochodzących z Polski. Sprawdź aktualne promocje Lidla.

Co wyróżnia markę?

1. Każdego dnia dostarczane są świeże zioła, owoce oraz warzywa

2. Zachowywana jest odpowiednia temperatura od momentu gdy artykuł jest wytwarzany, aż do jego znalezienia się w sklepowym koszyku.

3. W ofercie dostępne są również produkty BIO. Sprowadzane są one z certyfikowanych upraw, dlatego też ich spożywanie jest całkowicie bezpieczne, a same produkty najwyższej jakości. Produkuje się je w gospodarstwach, w których postępuje się według zasad racjonalnego wykorzystywania energii oraz wszelkich zasobów naturalnych. Same sklepy są także przystosowane do tego, by przechowywać owoce i warzywa tego typu. Kupując je można mieć zatem pewność, iż to najlepszy wybór.

4. Oferowane są różnorodne formy sprzedaży poszczególnych produktów. Można kupować je w dowolnych ilościach bądź zdecydować się na te już zapakowane.

Zapoznaj się z produktami:

3 rodzaje sałat

Klient może cieszyć się poszczególnymi rodzajami sałat: zieloną, karbowaną oraz dębolistną czerwoną. Mają one nie tylko cenne walory estetyczne, ale także i smakowe. Jest to kompozycja gwarantująca odpowiednie witaminy i minerały na każdy dzień.

Kukurydza

Może służyć jako przekąska pomiędzy poszczególnymi posiłkami, ale również jest idealnym dodatkiem do dań mięsnych oraz zup. Świeże kolby nadają się na grilla oraz do zwykłego gotowania w wodzie. Jest one także dobrym dodatkiem do dań, w których znajdują się rośliny strączkowe.

BIO marchew

BIO marchew wyróżnia to, iż jest ona w 100% zdrowa i bezpieczna do spożycia. Hodowana jest na uprawach, w których nie stosuje się chemicznych oprysków, konserwantów czy też nawozów. Nie jest ona również modyfikowana genetycznie.

Warzywa i owoce z Lidla

Bazylia

Bazylia jest idealna do wykorzystywania ją w świeżej formie, jak i w suszonej. Można dodawać ją do wielu potraw, między innymi do tych, w których znajdują się dobrze z nią komponujące pomidory. Świeża bazylia do potraw gotowanych powinna być dodawana dopiero pod koniec, ponieważ wówczas zachowuje ona najwięcej swoich zdrowotnych właściwości.

Ziemniaki

Młode ziemniaki są gotowe do spożycia już z cienką skórką. Te dojrzałe natomiast przed jedzeniem powinno się obierać. Podczas zakupów warto swoją uwagę skupić na tych, które są twarde i nie są w żaden sposób uszkodzone.

Borówka

Kształtem może ona przywodzić na myśl leśne jagody. Jej owoce jednak są większe, nie brudzą aż tak bardzo i przede wszystkim ich smak jest słodszy. Można je jeść surowe, lecz świetnie nadają się także na przetwory bądź też do umieszczenia w ciastach. Równie dobrze komponują się z mięsem.

Winogrono

Zazwyczaj spożywa się je na surowo, choć w dżemach czy też galaretkach, smakują równie dobrze. Suszone winogrona, czyli rodzynki, najczęściej dodaje się do wypieków oraz do bardziej wytrawnych potraw. Z ich pestek wytwarzany jest olej, który znajduje swoje zastosowanie także w kosmetyce. Ze względu na to, iż mają one w składzie sporą ilość cynku, dobrze sprawdzają się jako przekąska.

Jabłka

Jabłonie występują w ponad 10 tysiącach odmian. Jabłka w kolorze czerwonym, zazwyczaj są soczyste i chrupkie. Kupując je w sklepie powinno się przede wszystkim zwracać na te jędrne, bez brązowych plam. Jeśli pozostawi się je w lodówce nie będą one dojrzewać tak szybko, jak te z w temperaturze pokojowej. Są one świetną przekąską, lecz mogą posłużyć także jako dodatek do deserów i wielu dań.

Socialmedia

Warte uwagi

Ryneczek Lidla

Ryneczek Lidla gwarantuje swoim klientom duży wybór wyselekcjonowanych świeżych owoców oraz warzyw. Ponadto również ziół i kwiatów, a to wszystko w atrakcyjnych cenach. Są to starannie...