Słusznie sądzisz, że reklamy przesycone są gwiazdami i ich idealnymi sylwetkami. Czas to zmienić! Poznaj Monikę, Marcina i innych zwykłych ludzi, którym zależy na niższych cenach za produkty wysokiej jakości. Chcą wydawać pieniądze na to, co sprawia im radość.

OTO NASZE PRODUKTY:

Czekolada FIN CARRE

Zależy nam na tym, aby wysoka jakość naszych produktów oraz atrakcyjne ceny dawały Ci więcej radości z życia! Dlatego sięgamy po wyroby sprawdzonych dostawców. Od poniedziałku oferujemy między innymi różne smaki czekolady Fin Carre w cenie 3 za 2. Nie przegap tej promocji!

Nerkowce od ALESTO

Wysoka jakość w dobrej cenie to nasz priorytet. Już od poniedziałku więcej radości z życia dadzą Ci orzechy nerkowca od Alesto w promocji 3 za 2. Polecamy!

Sok pomarańczowy 100% SOLEVITA

Jeśli chcesz oszczędzać na produktach dobrej jakości, skorzystaj z naszej niepowtarzalnej oferty. Więcej radości z życia w Lidlu zapewni Ci między innymi sok pomarańczowy 100% od marki Solevita.

Tydzień Francuski

Przygotowywanie potraw z użyciem francuskich produktów to Twoja pasja? Zaplanuj wizytę w Lidlu już w tym tygodniu! W naszej ofercie znajdziesz oryginalne francuskie sery, maślane croissanty oraz mus figowy w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy!

Kuchnia śródziemnomorska w Lidlu

Tydzień Grecki

Jesteś miłośnikiem kuchni śródziemnomorskiej? Zapraszamy na tydzień grecki! Oferujemy wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach. Wśród nich między innymi: zielone oliwki bezpestkowe oraz ser feta marki Eridanous. Nie przegap!

Produkty wege

Interesują Cię wysokiej jakości produkty wegańskie i wegetariańskie? W ofercie Lidla znajdziesz je w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy między innymi po: wegańskie lody Vemondo, tofu w różnych smakach oraz produkty bez laktozy i glutenu!

Produkty BIO

Lidl troszczy się o jakość i atrakcyjną cenę swoich produktów. Dlatego jeśli zwracasz uwagę na to, co jesz, skorzystaj z naszej oferty tygodnia BIO. Więcej radości z życia gwarantują soki warzywne Solevita oraz jogurty pitne Milbona BIO dla najmłodszych! Już jest najnowsza gazetka Lidl.

Gazowany napój FREEWAY Cola

Lidl to nie tylko wysoka jakość, lecz także atrakcyjne ceny. Jeśli zatem chcesz oszczędzać, kupując produkty dobrej jakości, zapoznaj się z naszą ofertą. Znajdziesz w niej na przykład gazowany napój Freeway Cola. Zapraszamy!