Jakie produkty dostępne w ofercie sieci Lidl są w szczególny sposób warte zainteresowania? Nasz subiektywny przegląd może przyczynić się do tego, że uzyskanie odpowiedzi na tak postawione pytanie będzie wyjątkowo proste.

Po pierwsze – bakalie i orzechy

Orzechy i bakalie to jedne z tych produktów, po które wiele osób specjalnie jeździ do Lidla. Jest to ciągle jedno z niewielu miejsc, w których można się zaopatrzyć w niesiarkowane wiórki kokosowe oraz w rodzynki z naprawdę dobrym składem. Oczywiście, nie zawsze „czysty skład” na opakowaniu jest takim w rzeczywistości, można mieć jednak gwarancję, że w produktach takich nie ma konserwantów i cukru, który jest zmorą bakalii w Polsce. Na uwagę zasługuje zarówno marka Belbake, która widnieje na opakowaniach bakalii, jak i Alesto – marka orzechów. L:idl to także miejsce, w którym można wejść w posiadanie laski wanilii sprzedawanej w szklanej fiolce.

Po drugie – owoce i warzywa

Lidl stawia na zdrowie, możemy więc liczyć na spory wybór owoców oraz warzyw z etykietą BIO. W sprzedaży dostępne są więc nie tylko jabłka i banany, ale również marchew, cebula, a niekiedy także pomarańcze. Oczywiście, produkty takie są zwykle droższe od pozostałych, w pewnych okolicznościach jednak z dopłatą wiąże się szereg korzyści.

Świeży jarmuż Lidl

Wyjątkowo smaczny jest też jarmuż – już umyty i porwany. Sprawdza się znakomicie choćby przy robieniu chipsów, wystarczy bowiem, że wsypie się go do miski, doprawi i upiecze. Ciekawie są też mrożonki, choć przed zakupem dobrze jest zapoznać się z ich składem, aby nie brać tych, do których dodano cukier. W najnowszej ofercie Lidl możesz szukać swoich ulubionych mrożonych produktów. 

Po trzecie – przekąski

Lidl to miejsce, w którym słodycze zasługują na szczególną uwagę. Niestety, choć są wyjątkowo smaczne, ich skład często pozostawia wiele do życzenia. Zawsze jednak można zaopatrzyć się tu w batoniki sezamowe z miodem – zdrowe i idealnie sprawdzające się, gdy najdzie nas nagła ochota na słodycze. Gotową przekąską, którą warto polecić, są też chipsy jabłkowe. Nie mają cynamonu, ich smak jest jednak znakomity, a i cena należy do przystępnych.

Sieć Lidl w swojej ofercie ma wiele zdrowych i atrakcyjnych cenowo produktów, warto się z nimi zapoznać. 

Socialmedia

Warte uwagi

Ryneczek Lidla

Ryneczek Lidla gwarantuje swoim klientom duży wybór wyselekcjonowanych świeżych owoców oraz warzyw. Ponadto również ziół i kwiatów, a to wszystko w atrakcyjnych cenach. Są to starannie...