Karta Dużej Rodziny to specjalny, ogólnopolski system zniżek dla rodzin wielodzietnych. Dzięki niej można liczyć na tańsze zakupy w niektórych miejscach - w tym w sklepach marki Lidl. Już od 1 grudnia posiadacze Karty Dużej Rodziny mają prawo do 10% rabatu na wybrane produkty w sklepie. W jaki sposób skorzystać z rabatu i na jakie produkty przysługuje?

Karta Dużej Rodziny - zniżki w Lidlu

Karta Dużej Rodziny jest specjalnym systemem zniżek, przeznaczonym dla rodzin wielodzietnych. Posiadacze przynajmniej trójki dzieci mają szansę na korzystanie z wielu dodatkowych rabatów. Zniżki mogą być udzielane zarówno przez instytucje publiczne, jak i przez prywatnych przedsiębiorców, którzy postanawiają przystąpić do programu. Do akcji włączył się także i Lidl. Oferuje on specjalne rabaty dla wszystkich posługujących się kartą rodzin - we wszystkich sklepach marki na terenie Polski. 

Zniżki dla rodzin w Lidlu lublin

W Lidlu zniżek jest bardzo dużo - to oczywiste, ponieważ i potrzeby rodzin wielodzietnych są spore. Rabaty w wysokości 10% od wyjściowej ceny dotyczą zakupów podstawowych produktów, które przydadzą się w każdym domu - i które w domach, gdzie mieszka wiele osób dosyć szybko się kończą. Zniżka ma zatem spore przełożenie na domowy budżet. Promocja obejmuje następujące rzeczy: świeże owoce oraz warzywa, chleby oraz bułki, produkty chemiczne W5, produkty firmy Cien, produkty firmy Solevita, produkty dla dzieci firmy Bobovita, Bebiprima, Hipp oraz Lupilu.

Karta Dużej Rodziny - jak z niej skorzystać?

Najpierw należy wystąpić o przyznanie Karty Dużej Rodziny, którą później będzie można się posługiwać w wielu punktach - na przykład w kinach, muzeach, parkach narodowych czy niektórych sklepach. Należy w tym celu wypełnić specjalny wniosek o wydanie Karty Dużej Rodziny.Kto będzie już ją miał, musi ją okazać w trakcie robienia zakupów w sklepach marki Lidl - tylko w takiej sytuacji będzie mógł skorzystać z promocji. O posiadaniu karty należy poinformować przy kasie przed dokonaniem płatności. Trzeba również nie tylko pokazać samą kartę, lecz również i dokument ze zdjęciem, potwierdzający tożsamość (czyli dowód osobisty, paszport lub prawo jazdy).

Socialmedia

Warte uwagi

Niezwykłe promocje cenowe w Lidlu

1. Elektryczny spieniacz do mleka (500 W) Urządzenie posiada podgrzewacz do mleka o pojemności około 300 ml oraz spieniacz do mleka na około 150 ml. Jest ono też wyposażone w powłokę...