1. Ser feta Eridanous

Ser Eridanous od razu zachwycił smakoszy prawdziwego sera feta. Od 2002 roku, nazywać się tak mogą wyłącznie sery wyprodukowane w Helladzie, skąd pochodzi również Eridanous. To połączenie sera owczego i krowiego, może ponownie przenieść nas do słonecznej Grecji.

2. Krewetki Argentyńskie

Niezwykle soczyste krewetki argentyńskie, to produkt, z którym zapoznał nas właśnie Lidl. Są one głęboko mrożone, ale już po wstępnej obróbce cieplnej. Dzięki temu, wystarczą 3 minuty w osolonym wrzątku, lub 5 minut na patelni, aby były gotowe do zjedzenia.

3. Świeży makaron jajeczny

Jeśli brakuje Ci smaku domowego makaronu, świeże, półwilgotne makarony marki Chef Select muszą znaleźć się w Twoim koszyku. Produkty te mają krótkie terminy ważności, doskonale absorbują wszelkie sosy i fantastycznie smakują. A do tego ich przyrządzenie zajmuje tylko 3 minuty. Dostępnych jest kilka rodzajów tego typu makaronów.

Wędzona ryba

Sprawdź nowe promocje w gazetkach Lidl!

 

4. Wędzone ryby: pstrąg i makrela

Ryby wędzone na gorąco to idealna propozycja dla osób, które lubią zajadać się rybami, uzupełniając tym samym zapotrzebowanie naszego organizmu na kwasy Omega-3. Dzięki skrupulatnemu przygotowaniu i doprawieniu wędzonych ryb Lidla, można je spożywać w każdej postaci. Zarówno saute, jak i z ulubionymi warzywami, czy też w formie pysznej pasty na kanapek. Pstrąg został przyprawiony solą, zielonym i czarnym pieprzem, papryką i natką pietruszki. Makrelę możemy natomiast nabyć w ziołach prowansalskich lub na skórze.

5. Mule po prowansalsku

Mule mogą być podstawą niezwykłych posiłków, jednak muszą być naprawdę świeże. Zamknięte muszle, powinny się perfekcyjnie otworzyć, podczas ich gotowania w gorącej wodzie. Jeśli tak się nie stanie, mule są nieświeże i nie nadają się do spożycia. Aby klienci Lidla nie mieli wątpliwości co do jakości kupowanych w sklepie muli, zostały one już ugotowane, a te które okazały się naprawdę świeże, głęboko zamrożone. Wystarczy tylko 6 minut w mikrofalówce, aby mule w sosie na bazie pomidorów, ziół i czosnku, stały się doskonałym daniem dla jednej lub dwóch osób.

Sprawdź aktualne godziny otwarcia sklepu Lidl Koszalin

Socialmedia

Warte uwagi

Zakupy w Lidlu przez internet?

Niemiecki dyskont, już od przyszłego roku może zacząć realizować zamówienia internetowe. Zakupy miałyby być udostępniane do odbioru w paczkomatach przy sklepach.Zakupy przez internet w...