1. Ser feta Eridanous

Ser Eridanous od razu zachwycił smakoszy prawdziwego sera feta. Od 2002 roku, nazywać się tak mogą wyłącznie sery wyprodukowane w Helladzie, skąd pochodzi również Eridanous. To połączenie sera owczego i krowiego, może ponownie przenieść nas do słonecznej Grecji.

2. Krewetki Argentyńskie

Niezwykle soczyste krewetki argentyńskie, to produkt, z którym zapoznał nas właśnie Lidl. Są one głęboko mrożone, ale już po wstępnej obróbce cieplnej. Dzięki temu, wystarczą 3 minuty w osolonym wrzątku, lub 5 minut na patelni, aby były gotowe do zjedzenia.

3. Świeży makaron jajeczny

Jeśli brakuje Ci smaku domowego makaronu, świeże, półwilgotne makarony marki Chef Select muszą znaleźć się w Twoim koszyku. Produkty te mają krótkie terminy ważności, doskonale absorbują wszelkie sosy i fantastycznie smakują. A do tego ich przyrządzenie zajmuje tylko 3 minuty. Dostępnych jest kilka rodzajów tego typu makaronów.

Wędzona ryba

Sprawdź nowe promocje w gazetkach Lidl!

 

4. Wędzone ryby: pstrąg i makrela

Ryby wędzone na gorąco to idealna propozycja dla osób, które lubią zajadać się rybami, uzupełniając tym samym zapotrzebowanie naszego organizmu na kwasy Omega-3. Dzięki skrupulatnemu przygotowaniu i doprawieniu wędzonych ryb Lidla, można je spożywać w każdej postaci. Zarówno saute, jak i z ulubionymi warzywami, czy też w formie pysznej pasty na kanapek. Pstrąg został przyprawiony solą, zielonym i czarnym pieprzem, papryką i natką pietruszki. Makrelę możemy natomiast nabyć w ziołach prowansalskich lub na skórze.

5. Mule po prowansalsku

Mule mogą być podstawą niezwykłych posiłków, jednak muszą być naprawdę świeże. Zamknięte muszle, powinny się perfekcyjnie otworzyć, podczas ich gotowania w gorącej wodzie. Jeśli tak się nie stanie, mule są nieświeże i nie nadają się do spożycia. Aby klienci Lidla nie mieli wątpliwości co do jakości kupowanych w sklepie muli, zostały one już ugotowane, a te które okazały się naprawdę świeże, głęboko zamrożone. Wystarczy tylko 6 minut w mikrofalówce, aby mule w sosie na bazie pomidorów, ziół i czosnku, stały się doskonałym daniem dla jednej lub dwóch osób.

Sprawdź aktualne godziny otwarcia sklepu Lidl Koszalin

Socialmedia

Warte uwagi

Ryneczek Lidla

Ryneczek Lidla gwarantuje swoim klientom duży wybór wyselekcjonowanych świeżych owoców oraz warzyw. Ponadto również ziół i kwiatów, a to wszystko w atrakcyjnych cenach. Są to starannie...