Sprawdź pomocną aplikację Ding! Najnowsza aplikacja lista zakupów doskonale się sprawdza podczas zakupów!

15 marca bieżącego roku Polski Program Jakości Obsługi po raz 11 dokonał podsumowania badania dotyczącego jakości obsługi. Wyniki te po raz kolejny w jednoznaczny sposób umieściły firmę Lidl pośród liderów, czyli najlepszych firm na terenie kraju, które posiadają bardzo dobre standardy obsługiwania swoich klientów. 

Firmy, które zostały wyróżnione Gwiazdką Jakości Obsługi w 2018 roku, takie jak właśnie Lidl tworzą grupę najbardziej przyjaznych firm w Polsce, pochodzących z różnych sektorów rynku. Laureaci posiadają wysoki wskaźnik jakości obsługi. Firmy, które zostały nagrodzone Gwiazdkami Jakości postrzegane są pośród klientów jako godne ich zaufania, gdzie zawsze w pełni kompetentny personel służy własną pomocą. 

Proces wyłaniania laureatów jest niezwykle przejrzysty. Najważniejszą jego cechą jest to, że o samych wyróżnieniach decydują klienci poprzez prowadzone przez cały rok badania. Dzięki temu wyniki odnoszą się do prawdziwego stanu jakości obsługiwania w ocenionych firmach. 

Najważniejszym celem sieci Lidl jest zadowolenie wszystkich klientów, którzy ją odwiedzają. Jest to największe podziękowanie dla firmy za jej pracę, którą jej pracownicy wkładają codziennie w prowadzenie biznesu. Czyniąc Lidla laureatem Gwiazdki Jakości Obsługi klienci po raz kolejny docenili działania tejże firmy.

dagrasso promocje

Dziękujemy im za to serdecznie i zapewniamy, że uczynimy wszystko, aby to zadowolenie utrzymać, a nawet i zwiększyć. Przy okazji dziękujemy i gratulujemy również pracownikom naszych sklepów, bo to właśnie dzięki nim mogliśmy zasłużyć na tak wyróżniającą nas nagrodę. 

Lidl jest także laureatem przyznawanej w 2017 roku Gwiazdki Dekady. Otrzymują je tylko te firmy, które minimum 8 razy zostały wyróżnione Gwiazdą Jakości Obsługi. 

Program Jakość Obsługi stanowi coroczny ranking konsumentów, który prowadzony jest w celu wyróżnienia najbardziej przyjaznych klientom firm w konkretnej branży. Misję tego projektu stanowi poprawa jakości obsługi klienta w Polsce poprzez udostępnianie nowoczesnych kanałów komunikacyjnych pomiędzy przedsiębiorstwami, a ich klientami.

Sprawdź  konesso kod rabatowy!

Zobacz primark polska ceny!

Socialmedia

Warte uwagi

Niezwykłe promocje cenowe w Lidlu

1. Elektryczny spieniacz do mleka (500 W) Urządzenie posiada podgrzewacz do mleka o pojemności około 300 ml oraz spieniacz do mleka na około 150 ml. Jest ono też wyposażone w powłokę...