Sprawdź pomocną aplikację Ding! Najnowsza aplikacja lista zakupów doskonale się sprawdza podczas zakupów!

Każdy dorosły jak i dziecko lubi od czasu do czasu spróbować jakiejś pysznej przekąski. Sklepy Lidla mają w ofercie wiele takich produktów. (zobacz oferty w ulotkach Lidla) Poniżej zostanie opisanych kilka z nich:

  • BATONIKI DAKTYLOWE DOBRA KALORIA

Bardzo dobre rozwiązanie w korzystnej cenie. Jest to produkt o bardzo słodkim smaku, nie zawierający w swoim składzie żadnych niezdrowych substancji. Stworzono go z bardzo zdrowych i przede wszystkim naturalnych składników. Można znaleźć wiele jego smaków.

Produkt dobry dla dzieci i dorosłych, jednak może uzależniać od słodkiego smaku.

  • BATONIK SEZAMOWY

Produkt ze względu na swoją twardość przeznaczony wyłącznie dla starszych dzieci i dorosłych. W swoim składzie ma bardzo wysoką zawartość wapnia i wartości odżywczych. Jego substancją słodzącą jest miód.

  • CZEKOLADA ECUADOR

Czekolada naturalna, gorzka o bardzo dobrym składzie. Dostępna w wielu ciekawych opcjach smakowych jest sprzedawana w bardzo korzystnej cenie.

  • CHIPSY JABŁKOWE

W porównaniu do swoich odpowiedników w innych sklepach mają dużo niższą cenę i nieporównywalnie większe opakowanie. Są bardzo mocno podsuszane i ze względu na swoją twardość nie są odpowiednie dla niemowląt i młodszych dzieci.

Orzechy

  • ORZECHY ALESTO

Bardzo dobry jakościowo produkt, którego cena jest wprost adekwatna do standardu. Opakowanie ma bardzo wygodną i optymalną wielkość. Przekąskę cechuje także różnorodność smaków.

  • ŚWIEŻY MIX MARWIT

Opakowanie zawiera wyłącznie świeże i gotowe do spożycia warzywa i owoce. W ofercie dostępnych jest wiele wariantów produktu. Jest to dobre rozwiązanie „na szybko” ze względu na gotowość podania.

  • MUS OWOCOWY APFELINO

Produkt o bardzo gęstej i zbitej konsystencji, bardzo dobry w smaku nie zawiera cukru. Pomimo naturalnych składników jest do niego dodany sok zagęszczony, co niestety nie jest zdrowe. Ma bardzo dobrą cenę.

  • OWSIANKA Z JABŁKIEM I OWOCAMI

Jest to jedyna opcja owsianek bez cukru. Smakuje dobrze, jednak jej odpowiedniki w konkurencyjnych firmach są dużo lepsze. Mają niewielką ilość suszonych owoców i orzechów, więc warto dodawać do nich świeże produkty, np. banany lub truskawki.

  • SOKI TŁOCZONE OWOCOWE I OWOCOWO- WARZYWNE

Są dużo zdrowsze od soków z koncentratów. Smakują bardzo interesująco i bardzo sycą. Zawierają dużo błonnika. Ich opakowanie jest bardzo ciekawe i zachęcające do zakupu.

  • SMOOTHIE OWOCOWE

Mają wyłącznie naturalne składniki i są dostępne w wielu smakach. Ich konsystencja jest bardzo gęsta. Jest to świetne rozwiązanie dla zabieganych osób.

Zobacz primark polska ceny!

Socialmedia

Warte uwagi

Po wakacje do Lidla. Firma wprowadza ofertę...

Najtańszą ofertą będzie Zakopane w cenie 309 złotych, a najdroższą wycieczka na Kilimandżaro, bowiem za cenę 11 tysięcy złotych. Nie tylko światowe marki, nie tylko smaki świata, ale...