Sprawdź horoskop miesięczny!

Karta Dużej Rodziny to specjalny, ogólnopolski system zniżek dla rodzin wielodzietnych. Dzięki niej można liczyć na tańsze zakupy w niektórych miejscach - w tym w sklepach marki Lidl. Już od 1 grudnia posiadacze Karty Dużej Rodziny mają prawo do 10% rabatu na wybrane produkty w sklepie. W jaki sposób skorzystać z rabatu i na jakie produkty przysługuje?

Karta Dużej Rodziny - zniżki w Lidlu

Karta Dużej Rodziny jest specjalnym systemem zniżek, przeznaczonym dla rodzin wielodzietnych. Posiadacze przynajmniej trójki dzieci mają szansę na korzystanie z wielu dodatkowych rabatów. Zniżki mogą być udzielane zarówno przez instytucje publiczne, jak i przez prywatnych przedsiębiorców, którzy postanawiają przystąpić do programu. Do akcji włączył się także i Lidl. Oferuje on specjalne rabaty dla wszystkich posługujących się kartą rodzin - we wszystkich sklepach marki na terenie Polski. 

Zniżki dla rodzin w Lidlu lublin

W Lidlu zniżek jest bardzo dużo - to oczywiste, ponieważ i potrzeby rodzin wielodzietnych są spore. Rabaty w wysokości 10% od wyjściowej ceny dotyczą zakupów podstawowych produktów, które przydadzą się w każdym domu - i które w domach, gdzie mieszka wiele osób dosyć szybko się kończą. Zniżka ma zatem spore przełożenie na domowy budżet. Promocja obejmuje następujące rzeczy: świeże owoce oraz warzywa, chleby oraz bułki, produkty chemiczne W5, produkty firmy Cien, produkty firmy Solevita, produkty dla dzieci firmy Bobovita, Bebiprima, Hipp oraz Lupilu.

Zobacz ombre kod rabatowy!

Karta Dużej Rodziny - jak z niej skorzystać?

Najpierw należy wystąpić o przyznanie Karty Dużej Rodziny, którą później będzie można się posługiwać w wielu punktach - na przykład w kinach, muzeach, parkach narodowych czy niektórych sklepach. Należy w tym celu wypełnić specjalny wniosek o wydanie Karty Dużej Rodziny.Kto będzie już ją miał, musi ją okazać w trakcie robienia zakupów w sklepach marki Lidl - tylko w takiej sytuacji będzie mógł skorzystać z promocji. O posiadaniu karty należy poinformować przy kasie przed dokonaniem płatności. Trzeba również nie tylko pokazać samą kartę, lecz również i dokument ze zdjęciem, potwierdzający tożsamość (czyli dowód osobisty, paszport lub prawo jazdy).

semilac kod rabatowy